Перевезення комбайнів автотранспортом є найкращим способом переміщення даної техніки на далекі відстані. Очевидно, що перевезти його по Україні своїм ходом, неможливо. В такому випадку перевезення комбайна потребують занадто багато часу. Тому, використовується трал для перевезення комбайнів та інша спеціалізована техніка.

 

Наша компанія працює оперативно, тому, як тільки Вам знадобитися допомога, перевезення сівалки буде організована. Вартість послуг можна уточнити особисто. Менеджер компанії завжди готовий обговорити всі питання по телефону, пояснити незрозумілі моменти. Fire Trans займається перевезеннями негабаритним і важкими, сюди ж входить сільське господарство, до якого відносяться сівалки. Перевезення здійснюються по Україні. Досить заповнюючи заявку, вказати пункти відправлення і назначенія.Самое головне - це надійність і Fire Trans її гарантує. Вся техніка доставляється в цілковитій безпеці. Агрегат міцно фіксується і в такому положенні знаходиться на протязі всієї дороги. Співробітники організації відповідальні, досвідчені, тому довіра до них є у кожного клієнта.

Транспортні перевезення техніки

Транспортування важкої техніки вважається особливим видом перевезень у всіх компаніях, які спеціалізуються на доставці негабаритних вантажів. Такий підхід до транспортування спецмашин обумовлений різними причинами. Перш за все, якщо говорити про перевезення сільгосптехніки, вона здатна нанести сильну шкоду дорожньому покриттю, а вся спеціальна техніка в цілому не може розвивати велику швидкість, тому займає дуже багато місця на дорозі і відповідно її краще перевезти допомогою спеціального вантажного транспорту.

Особливості перевезення техніки

Для організації перевезення техніки по Україні слід дотримуватися і враховувати що:

  • Розробку маршруту повинен проводити кваліфікований логіст. Який напевно буде знати по яких трасах і мостах можна буде їхати максимально безпечно.
  • Здійснювати перевезення повинен тільки досвідчений водій, який знає напевно, під яким кутом варто входити в поворот, яку швидкість вибрати і так далі;
  • Перевезення будівельної техніки передбачає обов’язкову наявність супровідних і дозвільних документів;

Довірити перевезення спеціальної техніки потрібно лише компанії, наприклад "Фаєр-Транс". Вона має все необхідне технічне оснащення для цього, знання і кваліфікованих співробітників від логістів до водіїв.

Перевезення сівалок та іншої сільгосптехніки

Транспортування сільгосптехніки - досить затребувана послуга, особливо напередодні початку посівної кампанії або перед збиранням врожаю. Перевезення комбайнів та тракторів, а також механізмів сільськогосподарського призначення може знадобитися і при зміні району проведення робіт, при поломці техніки з необхідністю відправки її на ремонт, при закупівлі нових механізмів. Правила перевезення сільськогосподарської техніки регулюються відповідною нормативно-законодавчою базою, що діє на всій території України. Зазвичай для цих цілей використовується автотранспорт, але при міжрегіональних перевезеннях може зустрітися ситуація, коли без змішаного способу доставки не обійтися, і частину шляху техніка буде долати залізницею.

Перевезення тракторів також має свої нюанси. Оскільки вони в більшості випадків характеризуються розширеною колісною / гусеничною базою, їх також зараховують до негабаритної техніки, перевезення якої вимагає документального оформлення. Нерідко для їх транспортування доводиться використовувати розширювачі / подовжувачі платформ, що позначається на виборі допустимого маршруту пересування. Якщо узагальнити, то головною особливістю при перевезенні сільгосптехніки є її великі габарити - маса в більшості випадків знаходиться в межах норми. Вартість доставки залежить як від відстані, так і від необхідності перевезення техніки разом з навісним обладнанням, що збільшує кількість задіяних транспортних засобів.

  1. Перевезення комбайнів
  2. Перевезення великогабаритної техніки
  3. Експрес перевезення
  4. Консультація по перевезенню
  5. Клієнт-орієнтований підхід