Компанія Фаєр Транс пропонує вантажні перевезення, завантаження та розвантаження сільськогосподарської техніки.

 

Кожний тип техніки володіє характерними особливостями, які потребують індивідуального підходу. Тому до кожного окремого завдання ми використовуємо відповідні засоби та методи ретельно плануючи виконання своєї роботи. Тобто, здійснюється розробка маршруту, вибір необхідних технічних засобів, способу завантаження та розвантаження вантажу, схеми кріплення, здійснюється моніторинг руху транспорту в момент перевезення. Автомобілі нашого автопарку укомплектовані необхідним набором засобів кріплення (стяжні ремні, ланцюги).

 

Вантажні перевезення спецтехніки

 

Транспортування спецтехніки є досить відповідальним завданням, з яким завжди впораються кваліфіковані спеціалісти нашої компанії.

Будь-які перевезення спецтехніки пов’язані з деякими характерними особливостями, що мають відношення до великих габаритів та ваги вантажу. Для здійснення таких перевезень залучаються сучасні технічні засоби, автотранспорт з відповідною вантажопідйомністю та розмірами платформи. Для якісного перевезення, збереження цілісності вантажу, забезпечення повної безпеки в процесі руху від місця завантаження до місця призначення, використовуються відповідні засоби кріплення. Будь-який габаритний вантаж буде доставлений оперативно завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників.

Будь-який ремонт спецтехніки, що перебуває в неробочому стані, часто потребує її транспортування до місця сервісного обслуговування. Наша компанія якісно виконає це завдання в запланований Вами термін. Необхідно лише замовити дану послугу.

Ми підберемо необхідний транспорт та прокладемо оптимальний маршрут для перевезення вашого вантажу. Якщо Вас цікавлять перевезення спецтехніки по області або по Україні, звертайтесь до менеджерів-консультантів компанії “Фаєр Транс”, які дадуть відповіді на усі ваші запитання.