Наші вантажоперевезення по Україні виділяються серед інших організацій, що надають послуги з доставки вантажів. У цьому легко переконатися, якщо ознайомитися з умовами перевезення по Україні і з позитивними відгуками клієнтів.

Крім цього, перевезення вантажів здійснюється в усі населені пункти транспортом, який вибирає для себе клієнт. Досвідчені фахівці компанії, при необхідності допоможуть також зібрати і підготувати всі необхідні документи, щоб доставка вантажів була виконана за всіма правилами і відповідала всім вимогам. Всі вантажі доставляються швидко і без шкоди для клієнтів.

Доставка зерна автотранспортом

Перевезення зернових культур за допомогою автотранспорту має свою важливу особливість, яка полягає в сезонності таких вантажоперевезень. Виникають деякі складнощі і при організації транспортування товару, оскільки він відрізняється схильністю до замерзання, швидкій зміні властивостей і характеристик під впливом клімату, високою ймовірністю пошкодження при вантажно-розвантажувальних роботах та ін. У зв’язку з цим більшість фермерських і сільських господарств не мають власного транспорту, а співпрацюють з компаніями, які надають свої послуги з вантажоперевезень.

Зерно перевозка від компанії "Фаєр-Транс"

Сільським та фермерським господарствам фінансово не особливо вигідно утримувати власний автопарк для забезпечення транспортної потреби в період збору врожаю в повній мірі. Це стосується середніх і малих організацій. Оскільки машини використовуються тільки кілька разів на рік, перевезення сільськогосподарської продукції стає більш вигідною при співпраці з транспортною компанією "Фаєр-Транс". Цей варіант дозволяє отримати наступні переваги:

· Фінансова вигода. Фермерським господарствам та агрофірмам не потрібно купувати власні машини і витрачати на них великі ресурси при утриманні та експлуатації. Можна закупити всього кілька основних машин, які знадобляться протягом усього року.

· Гарантія. Працюючи з транспортними компаніями за договором, ви отримуєте гарантії дотримання строків, наявності справних вантажних автомобілів, повного комплекту водіїв і відпрацьованої логістики. Для певних сільськогосподарських товарів вкрай важливо розрахувати оптимальний маршрут, що зробити без грамотного фахівця в цій сфері досить складно. Якщо машина зламається або водій не зможе виконати роботу, транспортна компанія оперативно замінить авто або надішле іншого водія, тим самим не будуть зриватися терміни поставок.

· Автопарк. Компанія "Фаєр-Транс" має у своєму розпорядженні усі необхідні види транспорту. Спираючись на особливості аграрного або фермерського виробництва, вона, наприклад, може надати послуги зерновоза. Тим самим замовник гарантує, що вантаж буде доставлений в потрібному температурному режимі і при дотриманні інших умов.

Особливості транспортування зерна

При перевезенні зернових культур використовуються зерновози. Це спеціальні вантажні машини на шасі, причепи та напівпричепи, оснащені для забезпечення безтарного перевезення зерна та інших сипучих продуктів. Кузов представлений у вигляді бункера або цистерни, при виготовленні якого використовують сталь або алюмінієві сплави. Вантажні автобункери завантажуються зерном через верхній люк або за допомогою розсувної кришки у верхній частині.

Автомобілі з цистернами іноді оснащуються системами самозавантаження. Тут зерно потрапляє всередину за рахунок дії розрядженого повітря. Вивантаження може здійснюватися самопливом або з використанням компресорів.

  1. З Поля
  2. З Елеватора
  3. З току
  4. Перевезення мiндобрив